Реклама в сучасному світі — це справжній автопортрет суспільства, відображення суспільних настроїв, симпатій та фобій. Замовляйте рекламу у blurb і Ваш бізнес вийде на якісно новий рівень!

2В наші дні реклама стала невід'ємною частиною життя, без неї важко уявити собі сучасні засоби масової інформації (ЗМІ). ЇЇ потребують і економіка країни, і мас-медіа, і аудиторія. Реклама здатна виконувати майже всі ті завдання, що ставляться перед іншим контентом ЗМІ - і інформувати, і утворювати, і соціалізувати, і розважати. Вона також впливає на формування уявлень (не тільки економічних) і установок аудиторії і також впливає на її поведінку. Як зазначив один з учасників рекламного ринку: «Для молодих реклама фактично стала підручником життя».

5 4 3 1

Blurb пропонує:

Реклама в газетах
Дизайнерська розробка буклетів
Реклама на ТВ
Розробка логотипів і рекламних слоганів
PR-акції
Реклама в Інтернеті

7

Відповідно до ст. 1 Закону України «Про рекламу» реклама — інформація про особу чи товар, розповсюджена в будь-якій формі та в будь-який спосіб і призначена сформувати або підтримати обізнаність споживачів реклами та їх інтерес щодо таких особи чи товару.

Немає, мабуть, жодної людини, яка б не мала відношення до поняття реклами. Ми зустрічаємося з нею постійно — вдома, йдучи на роботу, відпочиваючи. Словом, завжди присутня реклама в тій чи іншій мірі. Отже, виходить, що реклама — це вже частинка кожного з нас, частинка існування суспільства. Тому, я переконана, вона далеко виходить за бізнесові рамки товарно-торгових відносин. Головним принципом агенції «blurb» є створення ефективної реклами, реклами, яка «працює». Тому головне — це спочатку проникнутись товаром чи послугою наших клієнтів, проаналізувати потенційних споживачів, їхню психологію, а лише тоді втілювати, створювати цілеспрямовану рекламу, яка донесе до мас інформацію про товар чи послугу якнайкраще.

Рекламу можна віднести до сучасного мистецтва нашого світу. Вона вже давно вийшла за рамки чогось банального і простого, дизайнерські макети можна порівняти з картиною, з сюжетом, задумкою та грою фарб. Адже саме так можна виділитися серед розмаїття представлених рекламних продуктів, запам’ятатися та зацікавити покупців. Ось так і рекламне агенство «blurb», назва якого говорить сама за себе, прагне розширити звичайні поняття про рекламу до більш глибокого змісту, закласти в неї всі аспекти психології, філософії та краси. Нас не цікавлять стандартні підходи, ми прагнемо до чогось нового, прагнемо зробити з вашої реклами шедевр.

Реклама потрібна кожній людині. Це не лише масштабні проекти, але й маленькі, такі необхідні речі як візитівки, листівки, плакати, таблички, показники, стенди та багато іншого. Рекламна агенція з радістю допоможе вам у цьому досить швидко та якісно, достатньо лише зайти до нас або зателефонувати. Але ж, звичайно, ми спеціалізуємося на зовнішній рекламі. Ви зустрічаєтеся з нею щодня на білбордах, фасадах магазинів, на автотранспорті. Ось чому так важливо зробити максимум, щоби ця зустріч залишилась незабутньою, щоб її помітили, зупинили на ній свій погляд. Ось тут і проявляється уся майстерність наших дизайнерів, котрі продумують усе до дрібниць, вигадують нові підходи, іноді експериментуючи, але результат завжди має бути дієвим — це є першочергове завдання.

blurb — це вирішення будь-яких рекламних питань. Ми працюємо для Вас, адже успіх наших клієнтів — наш успіх. Ми запрошуємо Вас у світ реклами. Відкрийте його для себе разом із нами. Ми розміщуємося за адресою: Київ, вул. Ломоносова 27 / 3 (3-й поверх). Для зв'язку з нами, пишіть на ел. пошту:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Автор : btamedia