Студія веб-дизайну "Dikos" - це команда досвідчених фахівців, які не тільки з півслова розуміють замовника, але й здатні реалізувати все задумане. Працювати з нами зручно та безпечно, ми гарантуємо виконання роботи в строк. Пишіть на dikos@repose.com.ua - Замовте сайт у професіоналів, щоб потім не довелося шкодувати про втрату часу і можливостей для Вас і Вашого бізнесу!

Dizajn

Adaptyvnist

seo

prostota

Сайти від студії «Dikos» - це

Унікальний Сучасний дизайн

 Розробляється Авторський унікальний дизайн сайту командою професійних дизайнерів по вимогам і побажанням клієнта.

Адаптивність

 Ваш сайт буде відмінно виглядати як на стаціонарних комп'ютерах, так і на ноутбуках, мобільних, планшетах.

SEO-оптимізація

Сайт розробляється з урахуванням вимог SEO-оптимізації.

Безкоштовна реклама

Ви замовляєте сайт у компанії, яка в подальшому зможе його рекламувати - не потрібно міняти підрядника після завершення розробки сайту.

Необмежена кількість сторінок

Система управління з можливістю створювати необмежену кількість нових сторінок.

Простота управління

Візуальний редактор дозволить редагувати сторінки без знання HTML, CSS i PHP.

Економність

Наші ціни нижче ринкових. Основні модулі вже включені у вартість. Діє постійна система знижок.

Кросбраузерність

Кожен сайт налаштовується для коректного відображення у всіх популярних браузерах: Internet Explorer, Firefox, Chrome, Chromium, Safari, Opera, Avast SafeZone Browser.


 • Фотогалерея
 • Соціальні мережі
 • Статистика
 • Пошук
 • Авторське право

Разработана совместно с Модули для Joomla

Замовляйте сайт своєї мрії у Dikos:

Елегантні меню

Фотогалереї

Пошук і Коментарі

Питання-відповіді

Переклад сайту різними мовами світу

Карта проїзду

Статистика відвідувань

Плагіни соціальних мереж і відео

Форма зворотного зв’язку

Каталог товарів + Корзина

Параметри товару

Інтеграція Like соціальних мереж

Cтворення Sitemap

Індексація в Google і Яндекс

 Захист авторського права

Шифрування адреси області адміністратора

Захист від визначення CMS

Захист від атак

Купівля товарів через сайт

Форум

MP-3 програвач

Бронювання номерів в готелі

Голосування

 Три кроки до замовлення сайту "під ключ"!

 

Крок 1 Вибираєте зручний для вас спосіб: заповнюйте заяву на сайті вище, пишите на ел. пошту  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  

 

telefon

 

 

Крок 2 Уточнюєте вартість з урахуванням додаткових модулів

 

img

 

Крок 3 Вносите передоплату. За бажанням, підписується договір.

quill

Передоплата складає 30-50 відсотків від ціни замовлення!

З усіх питань пишіть нам на Email:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Автор : btamedia

Одинадцять етапів розробки

 • Після того як підписано договір і внесено передплату за розробку сайту дизайнери студії
  Після того як підписано договір і внесено передплату за розробку сайту дизайнери студії "Dikos" приступають до розробки веб-дизайну. Ми розробляємо дизайн в професійних дизайнерських програмах, які працюють з векторною і растровою графікою.
 • Після того, як виконано верстку сайту і підключена Система управління програмісти починають впроваджувати функціонал сайту, згідно Технічного завдання, яке погоджено і докладено до договору.
  Після того, як виконано верстку сайту і підключена Система управління програмісти починають впроваджувати функціонал сайту, згідно Технічного завдання, яке погоджено і докладено до договору.
 • Після створення кожен сайт передається тестерам студії
  Після створення кожен сайт передається тестерам студії "Dikos" для перевірки на валідність верстки, коректність роботи і виконання технічного завдання.
 • Якщо клієнта все влаштовує і після навчання не залишилося ніяких питань, проводиться оплата залишку вартості розробки сайту в 30%, згідно договору.
  Якщо клієнта все влаштовує і після навчання не залишилося ніяких питань, проводиться оплата залишку вартості розробки сайту в 30%, згідно договору.
 • Послуги по підбору доменів і розміщення сайту на хостингу від студії
  Послуги по підбору доменів і розміщення сайту на хостингу від студії "Dikos" безкоштовні! За доменне ім’я і місце на хостингу Ви платите лише провайдеру, якого Ви самі вибрали!
 • Це фінальний етап. Клієнту передається картка клієнта з усіма доступами до нового сайту, з якою клієнт може отримати знижки до 10 відсотків на послуги усіх компаній, що розмістили свої візитівки на сайті, через який Ви відправляли заявку.
  Це фінальний етап. Клієнту передається картка клієнта з усіма доступами до нового сайту, з якою клієнт може отримати знижки до 10 відсотків на послуги усіх компаній, що розмістили свої візитівки на сайті, через який Ви відправляли заявку.

Ціна сайту і терміни розробки

 Багатьох, хто до нас звертається, насамперед цікавить вартість сайту. Але оцінка сайту - справа відповідальна і не проста. Індивідуальний підхід - наш основний принцип. Тому ми поки не знаємо, скільки коштує сайт для вас або вашої компанії. Ми не декларуємо необґрунтованих цін, абстрактних термінів, не робимо ширпотреб і не продаємо шаблони!

Декілька слів про ціноутворення

 Після вивчення всіх потреб замовника ми можемо назвати йому ціну виготовлення сайту. Але справа в тому, що ми говоримо нашим клієнтам ціну всього комплексу робіт. А деякі наші конкуренти називають вартість голого скелета сайту. В процесі робіт вона буде багаторазово збільшуватися за рахунок доробок, про які замовник просто не був попереджений. Веб-студія «Dikos» - прихильники прозорих відносин з клієнтами! Ми працюємо сумлінно і на результат. Адже ми налаштовані на побудову партнерських відносин і довгострокове плідне співробітництво з нашими клієнтами.
 

 Щоб дізнатися терміни розробки та вартість сайту, необхідно з нами зв'язатися по електронній пошті Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , або заповнивши форму вище на сайті. Розкажіть, якого типу сайт Вам потрібен, яким його уявляєте і які завдання перед ним ставляться. Ми уточнимо деталі і розповімо: що, в які терміни і за якою ціною ми готові запропонувати.

Прайс-лист розробки сайтів "під ключ"

Поки ми не знаємо, яким Ви бачите свій сайт, і ми ще не можемо назвати Вам точну вартість замовлення, проте Ви вже можете знати, на яку суму орієнтуватися:

• Сайт-Форум – від 2800 грн • Сайт–Портфоліо – від 3100 грн • Сайт-Візитка – від 3500 грн • Сайт-Каталог – від 3600 грн • Сайт-Блог – від 3800 грн • Промо–сайт – від 4000 грн • Корпоративний сайт – від 4500 грн • Інформаційний портал – від 4600 грн • Сайт-вітрина – від 4800 грн • Інтернет-магазин – від 6500 грн • Ігровий портал – від 8500 грн • Соціальна мережа – від 10000 грн • Wap-сайт – від 14000 грн • Flash сайт – від 15000 грн.*

*Вказано ціни стандартного замовлення на основні групи сайтів. Працівники Dikos постійно моніторять ціни конкурентів, і тому Ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо найдоступніші ціни. Для нас розробка сайтів – це не робота, а мистецтво, - естетична насолода дорожче грошей!

 Ще про терміни або новий сайт за день

 Буває так, що сайт потрібен терміново! Нехай не великий і не складний, але, як кажуть, «на вчора». Сьогодні наші технології, менеджмент і кількість професійних фахівців в штаті дозволяють братися за вирішення таких цікавих і непростих завдань.

Що потрібно щоб все вийшло?

 Для того, щоб ми змогли гарантувати вам результат, необхідно виконання деяких очевидних, при цьому підході, умов:

• Перед початком роботи ми отримуємо від вас структуру сайту, а також текстові та графічні матеріали;
• Дизайн сайту грунтується на готовому фірмовому стилі або рекламних матеріалах і не передбачає розробку нової концепції;
• Ми надаємо готовий сайт, без погоджень і проміжних версій;
• Ви здійснюєте передоплату проекту в 30 - 50 % вартості замовлення (можливі випадки замовлення сайту без передплати).

Серед наших робіт...

 

 

 

 

 

 

Диджеи Одессы

 

 

 

 

 

 

Repose

Увага акції!

 12Лише восени 2017 року! Знижки на розробку усіх видів сайтів 10 %! 

 11Постійно діюча знижка для розробки сайтів громадських об’єднань – 20 % від суми замовлення.

13Зробіть замовлення на суму від 5000 грн і отримайте картку клієнта, яка дасть знижку - 15 % на наступні замовлення протягом року.