З Вас ідея, з нас - малюнок! Замовляйте найкреативніші футболки у художників з "Hand_art!" 

Разработана совместно с Ext-Joom.com - шаблоны для Joomla

Замовити футболку!

Замовляйте футболки, написавши нам на електронну пошту: hand-art@repose.com.ua, або заповніть форму нижче! Не забудьте вказати в полі "Повідомлення" розмір футболки в сантиметрах і колір. Ми з Вами зв'яжемося для уточнення малюнку, ціни і строків виконання замовлення!

В зазначені строки ми перешлемо Вам футболку. Можливі два способи: через нашого кур'єра (по м. Київ) і через відділення Нової Пошти (за межами Києва). Вартість пересилки через Нову Пошту додається до суми замовлення.

Ручний розпис на звичних всім речах

Ручний розпис на звичних всім речах - унікальний, оригінальний подарунок собі і коханим людям. Можливе використання фарби з блискітками, флуоресцентної (світиться в темряві і в ультрафіолеті), золотою, срібною, бронзовою фарбою.

Малюнки виконані спеціальними фарбами для тканини, які після термообробки відмінно тримаються в перебігу декількох років.
Прати готові вироби бажано вручну при 30-40 градусах або в дбайливому режимі в пральній машинці.

Ціна такої футболки від 200 до 500 грн. Для замовлення Вам потрібно надіслати фото / картинку нам на пошту і в темі листа вказати "Хочу футболку"))). Футболку Ви зможете отримати через 4-5 днів, оплата за фактом отримання. Доставка по Києву безкоштовно!

Футболка з малюнком ручної роботи це чудовий подарунок для Ваших близьких. Вона підкреслить Вашу індивідуальність.
Ви можете привітати своїх рідних зі святами, зробивши для них незвичайну футболку з їх улюбленим зображенням!

І ваші близькі будуть знати, що така футболка - єдина в цілому світі, і зроблена спеціально для них.

Акрилова фарба - це емульсія, яка виходить шляхом додавання у воду пігментів, а також сполучною основою на базі полімерів у вигляді поліакрилатів або ж їх сополімерів. Таке поєднання практично можна назвати акриловим латексом, адже фарби приголомшливо стійкі і «некапризні».
Частинки полімерів і пігменти акрилових фарб не здатні розчинятися у водному середовищі, що забезпечує отримання стійкого і міцного кольорового покриття при нанесенні складу на поверхню після випаровування води з неї.

  • Розмір
  • Колір
  • Малюнок

Супер пропозиція - футболки для закоханих!

Робота виключно ручна! Це не принтерний друк по тканині, це живий малюнок, що виконується спеціальними акриловими фарбами по тканині. Це гарантує довговічність футболки, порівняно з принтерним друком.
Футболки можуть бути двосторонні, односторонні, розташування малюнка будь-яке, аби вписувалося і грамотно виглядало, дуже вітаємо шалені та креативні ідеї!:)

Автор : btamedia

Разработана совместно с Ext-Joom.com - шаблоны для Joomla