Ви готуєтеся до важливого заходу? Вам терміново потрібний ведучий на свято? Хочете організувати феєричне шоу при оптимальних витратах? Тоді Ви потрапили за адресою!

Підбір ведучого
Написання сценарію
Проведення свят

veduchijВечірки

Весілля

Дні народження

Корпоративи

Тематичні зустрічі

Концерти

Або ж пишіть нам на Email: narrator@repose.com.ua

Ведучий - один з найважливіших ключових ланок будь-якого свята, адже саме він (або також вона) публічно керує процесом. Завдання ведучого - реалізувати на практиці все задумане сценаристами і кріеторами святкового заходу, провести конкурси, оголосити артистів або спікера з числа представників компанії, допомогти їм сказати урочистий тост, і часто ведучому доводиться лавірувати в різних делікатних ситуаціях (ну, наприклад, перевести тему в інше русло і т.д.). Ведучий свята - це в першу чергу професіонал своєї справи, інакше такого провідного краще тримати на відстані від Вашого свята. Ми рекомендуємо нашим клієнтам залучати тільки професійних ведучих на свято, адже, від цього виграють усі - івент-агентство полегшує підготовку заходу, а клієнт насолоджується результатом.

Саме свято часто визначає, якого ведучого слід замовити - чоловіка або жінку, медійне обличчя або ж ні, молодого або більш дорослого і т.д. Виходячи з вищесказаного, перш ніж замовити ведучого на свято, потрібно зрозуміти яким чином Ви плануєте організацію свого свята - під ведучого або під ідею (концепцію). У першому випадку Ви чітко знаєте, що ведучий свята - це конкретний персонаж, тоді Ваше завдання або завдання організатора підібрати різні варіанти концепцій святкового заходу, в яких даний ведучий буде гармонійно виглядати. У другому випадку у Вас є конкретна концепція (знову ж це завдання Ви можете доручити івент-агентству) і під неї тепер необхідно підібрати ведучого, при цьому завданням івент-агентства є надання Вам різних варіантів підходящих ведучих.

Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  - Довіртесь професіоналам!

Автор : btamedia