Наші магніти прикрасять інтер'єр і стануть гордістю Вашого холодильника!!!

Виготовлення магнітів на замовлення - один з основних напрямків нашої діяльності. Вже не перший рік ми робимо рекламні магніти, сувенірні магніти, візитки на магнітах, магніти з містами, друкуємо фото на магнітах (фотомагніти).

Послуги виготовлення Рекламних магнітів, за часту, замовляють: бари, кафе, ресторани, школи танцю, фітнес центри, різні інтернет магазини і служби таксі, авто центри, готелі, весільні ведучі, фотографи. У більшості випадків це - візитки на магніті (магнітні візитки).

На різних презентаційних заходах магніти використовують для залучення цільової аудиторії, як роздатковий матеріал. Магніти на холодильник можуть містити інформацію про компанію, товар послуги.

Магніти на холодильник - це атрибути спогадів про різні події в житті людей (про участь у різних заходах, про подорожі та інші події).
Подарувавши людині фірмовий магніт на холодильник та іншу фірмову продукцію, Ваша компанія може справити хороше враження на людину, а магніт на холодильнику, довгий час буде нагадувати йому про Вашу компанію.

Мандрівники, які відвідують різні міста, можуть купити магніт на пам'ять собі і близьким людям із зображенням місця, в якому побували.
Магніт-фото, з Вашим зображенням, стане гарним подарунком, і нагадуватиме близькій людині про Вас. Крім того, магніт фото, може служити інструментом просування Вашої компанії і підвищення впізнаваності Вашого бренду. На магніті можна розмістити логотип компанії, інформацію про Ваші послуги та товари.
Ви можете замовити магніти з фото великими і маленькими тиражами.

Магніти на замовлення припускають втілення Ваших ідей фахівцями з виробництва магнітів. Тут потрібна тільки Ваша фантазія та ідеї. Замовляти магніти можна як із звичайними зображеннями, так і з фотографіями.

Сьогодні безліч виробників пропонують магніти на замовлення. Наша фірма допоможе Вам з оформленням будь-якого зображення на магніті. Це може бути як Ваш опис (пошуки зображень ми беремо на себе), так і Ваші готові зображення, фото, які ми переносимо на магніти.

Акція! Доставка по Києву безкоштовно без передплати!!!

Для замовлення пишіть нам на Email: magnets@repose.com.ua

VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Способи доставки

Доставка Новою Поштою

2Доставка транспортною компанією "Нова Пошта", яка здійснюється на склад даної компанії.

Переваги:
• Ви оплачуєте замовлення безпосередньо при його отриманні (але оплачуєте при цьому подвійний тариф доставки і 2% від суми);
• доставка 2-4 дні;
• можливість розкриття посилки та огляду товару при отриманні до оплати в присутності представника "Нової пошти";
• повідомлення про доставку товару (SMS на Ваш телефон, якщо цього не відбувається, необхідно поцікавитися про доставку, зателефонувавши на склад і назвати № товарно-транспортної накладної);
• відстеження посилки за номером товарно-транспортної накладної на сайті компанії;
• кожне замовлення застраховано.

Недоліки:
• забрати посилку бажано протягом перших 5-х днів з моменту прибуття на склад;
• не всі населені пункти України мають склади "Нової Пошти".

1
________________________________________
Можлива доставка Укрпоштою

Ми надаємо товари з доставкою по всій території України. Достатньо лише зайти на сайт і оформити замовлення. Решту зробимо за Вас ми!

Відправка замовлень Укрпоштою (післяплатою) - це недорого, швидко і надійно. Термін доставки складає від 3-х до 5-ти робочих днів (залежить від оперативності роботи поштових відділень). Оплата повної суми замовлення здійснюється в місцевому поштовому відділенні замовника у момент отримання посилки. Для отримання посилки з собою потрібно мати паспорт. Оплата пересилки за рахунок замовника.

Автор : btamedia